Kaşıbeyaz

Kaşıbeyaz

Dünya mutfağı sunan Kaşıbeyaz’ın İtalyan şefi Fabio Foltran, balık restoranı şefi Adem Çınar, kebap şefi Halis Acil.

Antep yemekleri ve kebapların ön planda yer aldığı mönüde Ali Nazik, fıstıklı kebap, sarımsak kebabı, soğan kebabı ve patlıcan, biber ve çeşitli sebzelerle hazırlanan Abugganuş, kebap çeşitlerinden yalnızca birkaçı. Kaşıbeyaz’da mevsimlik kebaplar da bulunuyor; yenidünya kebabı, keme kebabı.

İtalyan mutfağından risottolar, pizzalar, makarnaların servis edildiği Kaşıbeyaz’da kırmızı et sevmeyenler için balık seçenekleri mevcut. Lakerdadan karides çeşitlerine, ıstakozdan ahtapot salatasına ve mevsimin balık çeşitlerine birçok alternatif sunuluyor.

Şef Adem Çınar ve ekibinin hazırladığı mezeler lakerdadan karidese, ıstakozdan ahtapot salatasına, kalamardan deniz mahsullü içli köfteye kadar geniş ve lezzetli bir çeşitlilik sunuyor. Dil Menüer, ahtapot tandır, kağıtta balık, tuzda ızgara balık ve kalkan tandır ise mekanın lezzetli mönüleri arasında yer alıyor.

Tatlı menüsü ile Kaşıbeyaz; baklavadan şöbiyete, mevsimine göre ayva tatlısından künefeye kadar birçok tatlı çeşidi yer alıyor.

Kaşıbeyaz et bölümünün ana salonunda 600, VIP salonunda 50, yazlık bahçesindeyse 400 kişiye hizmet veriyor. Balık bölümünün ana salonunda 190, bahçesinde ise 150 kişi ağırlanabiliyor.

İtalyan kısmında kapalı salon 150, bahçe kısmı ise 200 kişi kapasiteli. Yaz sezonunda İtalyan bölümünün düğün özel davet ve organizasyonları için ayrılmış 300 kişilik ayrı bir alanı daha var.

Mekan, ayrıca çocuk odası, internet hizmeti ve 250 araçlık otoparkı ile misafirlerine ayrıcalıklı bir hizmet veriyor.

Hergün: 11-:00 – 00:00 saatleri arasında hizmet veren Restaurant’ta hafta sonları için rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

İletişim Bilgisi

Adres : Şenlikköy, çatal sokak no:17 Florya İstanbul
Tel : 444 10 40
Fax : 0212 663 60 75
Web: http://www.kasibeyaz.com.tr/
E-posta : [email protected]

Kaşıbeyaz baklava Etiler şubesi
Adres: Nisbetiye mah. Aytar cad. Levent apt. no: 31/c-1 Etiler İstanbul
Tel: 0212 281 10 50
Fax: 0212 281 54 30

Diğer Yazılar